پیام تبریک مدیریت مدرسه جهت سال جدیدو بهار طبیعت

 
 
 

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار                یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال            حول حالنا الی احسن الحال

همکاران محترم ،اولیاء گرامی و دانش آموزان معزز
بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و بار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می سازدنوروزهمه وقت عزیز بوده است .نزد مسلمانان خصوصأ ایرانیان، همه نوروز را عزیز می شمارند و با زبان خویش با آن سخن می گویند و ترنمی از عشق و زیبایی می سرایند.
ما ایرانیان نیز نوروز را به جشن و سرور می نشینیم و گرامی می داریم و آن را سر آغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت ها می دانیم آن را فصلی نو برای نوشدن همراه با طبیعت و متخلص شدن به صفات الهی بر شمرده و نسل به نسل، سینه به سینه آن را پاس می داریم.
در این بهاران که جای خالی شهدایمان در کنار سفر ه هفت سین مارابه فکر فرومی برد تنها احساس دلخوشی و تسلایمان، صلابت و غرور توفیقات بدست آمده و ایستادن نظام اسلامی بر قله های افتخار است.
اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه همکاران و دانش آموزان عزیز، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم .

عید بهاران، نوروز و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور محبوب، دولت تدبیر و امیدو همه شما عزیزان تبریک عرض می نمایم و سالی سرشار از موفقیت و سربلندی را برای یکایک شما عزیزان از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

با آرزوی سالی خوش

فضل الله کیارستمی

مدیردبیرستان علامه حلی5

 
 

دبیرستان دوره دوم علامه حلی 5

 

ایرانشهر جنوبی -پلاک 50